Drawieński Park Narodowy otwarty szybciej! Drawa? TAK! :)

Drawieński Park Narodowy

Dla klientów, którzy nie mogą się doczekać kolejnych kajakowych przygód w tym sezonie mamy rewelacyjną wiadomość! W tym roku Drawieński Park Narodowy, który na Drawie zaczyna się od miejscowości Drawno będzie dostępny dla kajakarzy od 27 czerwca 2014 czyli już w ostatni weekend czerwca można będzie planować spływ na obszarze Drawieńskiego Parku Narodowego. Warto już teraz zaplanować wakacyjne szaleństwa na kajakach, ponieważ chętnych na tego typu aktywność jest z roku na rok coraz więcej.

Nie czekaj- przyjeżdżaj!

My jednak proponujemy rozpocząć sezon szybciej i już teraz zachęcamy do skorzystania z rozwiązań alternatywnych, ale równie atrakcyjnych. Okazuje się, że wcale nie trzeba czekać na otwarcie sezonu w Parku Narodowym. Można na spływ wybrać się już teraz.

Nasza firma z przyjemnością zajmie się organizacją wspaniałych spływów kajakowych po kilku niezwykłych rzekach z wartkim nurtem i urzekającą przyrodą. Niezależnie od tego, czy spływ ma być indywidualny czy też chodzi o grupę zorganizowaną, wystarczy się z nami skontaktować.
Proponujemy położone na terenie Pojezierza Drawskiego przepiękne dopływy Drawy czyli Korytnicę, Mierzęcką Strugę, która wpada do Drawy niedaleko wioski Hutniki. Inną opcją jest spokojna i pięknie położoną w Puszczy Noteckiej rzeka Miałka. Spływy kajakowe Drawą można również organizować na odcinku zlokalizowanym poniżej Parku Narodowego, czyli od Starego Osieczna dopływając aż do ujścia Drawy do Noteci w okolicach Krzyża Wielkopolskiego. Są to ciekawe propozycje aktywnego wypoczynku, które nie pozwolą się Wam nudzić. Słońce i rozkwitająca przyroda wspaniale działają na poprawę humoru a aktywność wyzwala pokłady endorfin, czyli hormonów szczęścia. Dlaczego by nie zapewnić sobie takiej rozrywki jeszcze przed latem. Czekamy na kontakt i zapraszamy zarazem na nasz fanpage na Facebooku, ponieważ dzięki temu będą Państwo na bieżąco z naszymi propozycjami, promocjami i wydarzeniami w okolicach Drawy.

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.