Jesteśmy członkiem Lokalnej Organizacji Turystycznej

Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy

LOT Wokół Drawy jest stowarzyszeniem przedsiębiorców reprezentujących branżę turystyczną. Misją jej działania jest zrównoważony rozwój turystyki? Co to dokładnie oznacza? Chodzi o to, by oferując klientom jak najwyżej jakości atrakcje turystyczne, pamiętać także o kwestii ochrony przyrody. Dobro naszego środowisk naturalnego zależy wyłącznie od nas, ponieważ nie może ono zadbać o siebie samo. Dlatego tak ogromne znaczenie ma kierowanie się dobrem naszej planety przy planowani rozwoju działalności turystycznej. Również nam leży na sercu stan środowiska naturalnego, szczególnie w okolicach Drawy, czyli miejsca, z którym jesteśmy związani nie tylko zawodowo, ale i emocjonalnie. Z tego względu postanowiliśmy dołączyć do Lokalnej Organizacji Turystycznej i razem nią realizować jej misję i cele.

Wspomniane stowarzyszenie walczy także o poprawę warunków uprawiania turystyki i pragnie rozwijać kompetencje podmiotów, które oferują tego typu rozrywkę swoim klientom. Wierzymy, że wraz z LOT będziemy mieli jeszcze więcej do zaoferowania miłośnikom spływów kajakowych. Turystyka to przecież jedna z wiodących dziedzin gospodarki, więc należy się jej należna uwaga i wsparcie.

Przystąpienie do LOT to dla nas także niewątpliwie o wiele większe możliwości dotarcia do kajakarzy i turystów z naszą ofertą pełnych przygód spływów kajakowych. Dla Was to bezpieczeństwo, połączone z wysokim standardem świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy, by się o tym przekonać osobiście!

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.