Nowe kajaki Aquarius Pro Tour 470

prezentacja nowych kajaków

Teraz nasze spływy kajakowe będą jeszcze bardziej atrakcyjne ze względu na niespodziankę, którą mamy dla naszych klientów! W ubiegłym sezonie pytali Państwo o nowy sprzęt kajakowy, dzięki któremu można będzie przeżyć wspaniałe przygody na Drawie. Z przyjemnością wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, ponieważ są one dla nas wskazówką do rozwoju. Informujemy, że zostały oddane do użytku nowe kajaki, które będą służyły w bieżącym sezonie. Można je podziwiać na załączonych zdjęciach, jednakże najlepiej jak najszybciej nas odwiedzić i przekonać się o jakości nowego sprzętu. Jest on nie tylko atrakcyjny pod względem wizualnym.

Nowoczesność i komfort!

Nowe wyposażenie naszej firmy to znane i cenione przez turystów kajaki Aquarius Pro Tour 470. Te nowoczesne kajaki polietylenowe stworzone zostały w taki sposób, by idealnie służyć na dłuższe rodzinne spływy kajakowe. Pro Tour 470 zaopatrzony jest w luk wodoszczelny a także wygodne składane siedzenia. Spływ z użyciem tego sprzętu to prawdziwy komfort, nawet przez wiele godzin na rzece. W kajaku jest również dodatkowe miejsce dla dziecka. Dla bardziej wymagających kajakarzy oferujemy również kanadyjki. Dla Państwa pełnego komfortu mamy również zupełnie nowe wiosła aluminiowe francuskiej firmy EGALIS oraz lekkie i wygodne kamizelki asekuracyjne firmy Aquarius, które chronią każdego uczestnika wyprawy rzecznej. Dzięki temu spływ z nami jest nie tylko wspaniałą rozrywką lecz również całkowicie bezpiecznym sposobem spędzania wolnego czasu.
Nowy sezon zapowiada się wspaniale. Aktywny wypoczynek i podziwianie przyrody, która jest na wyciągnięcie ręki w nowych kajakach to jeszcze większa przyjemność.

W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą już dziś zapraszamy do rezerwacji kajaków. Nie warto z tym zwlekać! Zachęcamy do planowania spływu z odpowiednim wyprzedzeniem, aby Państwa urlop na szlaku kajakowym Drawy (bądź innych rzekach) był udany. Wszystkie informacje na temat tras spływów, nowego sprzętu, a także innych elementów naszej oferty można sprawdzić na naszej stronie www. Do zobaczenia wkrótce!

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.