Polub Podrawie na Facebooku!!! Dołącz do grona fanów

polub Podrawie spływy kajakowe

Polub nas!

Miłośników spływów kajakowych, którzy spędzają większość swego wolnego czasu wiosłując i słuchając szmerów rzeki nie brakuje. Okazuje się, że dla prawdziwych amatorów przygody przeszkody nie stanowi ani pora roku, ani temperatura. Biorą oni krem do opalania i okulary czy to ciepłą termiczną koszulkę lub nawet piankę i tak zabezpieczeni na każdą ewentualność wyruszają zwiedzać najpiękniejsze zakątki Polskich rzek.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi wypraw kajakowych czy Drawieńskiego Parku Narodowego, udostępnianymi przez nas na Facebooku, to zapraszamy do polubienia naszego profilu fanowskiego. To tylko jedno kliknięcie, a wiele korzyści!

NASZ PROFIL

Osoby, które dołączą do naszego fanpage'a w dniach od 16 do 20 maja 2012 r. otrzymają niesamowity jednodniowy spływ w najbliższą niedzielę z aż 20% zniżką. Do wyboru będzie wiosłowanie jedną z rzek:

Drawa

Jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce. Płynie głównie w woj. zachodniopomorskim, wpada do Noteci już w woj lubuskim nieopodal miejscowości Krzyż Wielkopolski. Najpiękniejsza część Drawy jest obięta ochroną - Drawieński Park Narodowy, na Pojezierzu Drawskim

Korytnica

Lewy dopływ Drawy, wpada do niej przy polu namiotowym Bogdanka, niedaleko miejscowości Zatom już w Drawieńskiem Parku Narodowym. Ten przepiękny i malowniczy szklak można pokonać w 2 dni z biwakiem w Nowej Korytnicy. Szlak dostępny dla kajakarzy przez cały rok.

Miała

Reprezentuje woj. wielkopolskie i płynie w Puszczy Noteckiej, w dolnym biegu łączy kanałem się ze Starą Notecią i przepływając przed miejscowość Drezdenko wpada do Noteci na wysokosci Klesna. Szlak bardzo łatwy i malowniczy szczególnie w swojej środkowej części.

Mierzęcka Struga

Czyli kontynuacja kajakowania po Lubuskich Mazurach, od miejscowości Dobiegniew aż do Drawy można liczyć na niezapominaną przygodę na przykład podczas spokojnego, rodzinnego spływu. Trasę można pokonać w jeden dzień i zakończyć na Drawie na biwaku lub w połowie trasy na biwaku w Mierzęcinie.

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.