Potrawy znad Drawy czyli catering na spływ kajakowy

jedzenie na drawie

Kajakowa przygoda wzmaga apetyt. Po spływie wartkim nurtem Drawy, zachwytach związanych z obserwacją przyrody, zmęczeni, ale szczęśliwi uczestnicy spływu zasługują na pyszny posiłek ku pokrzepieniu ciała. Na łonie natury smakuje on jeszcze wspanialej i pomaga zregenerować siły oraz dodaje energii.

Z przyjemnością informujemy, że również w tym roku posiłki, które będą serwowane podczas spływu, będą pochodziły ze znanej i posiadającej doskonałą renomę agroturystyki POTRAWY ZNAD DRAWY. To już sprawdzona marka, która w okresie wakacyjnym przeżywa prawdziwe oblężenie. Nic w tym dziwnego, gdyż oferuje naprawdę przepyszne dania, w które kucharze wkładają swoje serce. Goście, którzy choć raz zawitali do tego miejsca, chętnie do niego wracają między innymi ze względu na doskonałą kuchnię. Potrawy przygotowane są według tradycyjnych receptur. Posiłki przywożone są zawsze na czas na całej długości trasy spływu. Urozmaicone menu pozwoli na znalezienie czegoś smacznego dla wielbicieli różnego rodzaju dań.

Serdecznie polecamy i zapraszamy by skorzystać zarówno ze spływu kajakowego, czyli aktywnego wypoczynku w kontakcie z przyrodą, jak i pysznych posiłków.

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.