Super oferta na spływy kajakowe Drawą i nie tylko!!!

zwalone drzewo na Drawie w Drawieńskim Parku Narodowym

Lato w pełni. Dlaczego więc nie wybrać się na spontaniczny spływ kajakowy? Krótka wyprawa nie wymaga specjalnego planowania ani wielkiego pakowania. Wystarczy się tylko zdecydować i mieć chęć pobyć blisko natury oraz spędzić czas wiosłując po pięknej Drawie. Dodatkowym bonusem jest możliwość, pracy nad swoja kondycją oraz tężyzną fizyczną oraz gubienie w niezauważalny sposób ponadprogramowych kilogramów. Nie mówiąc już o świeżym powietrzy, jakie wypełnia nasze płuca. Jak widać zalet spływów kajakowych jest naprawdę mnóstwo.

Wypad na kajaki last minute

Mamy przyjemność przedstawić naszym klientom ofertę last minute na wspaniały dwudniowy spływ kajakowy Drawą dla czterech osób na trasie Drawnik - Bogdanka - Głusko w Drawieńskim Parku Narodowym. To idealna opcja na wyjazd rodzinny czy też z przyjaciółmi lub krótki wypad integracyjny w ramach zacieśniania więzi w pracy. Osoby, które skorzystają z okazji mogą liczyć na wygodny nocleg na wspaniałym biwaku Bogdanka z opłaconym pobytem (bilety Drawieńskiego Parku Narodowego).

To wszystko w rewelacyjnej cenie tylko 199 zł. Nie warto czekać ani chwili, ponieważ oferta szybko przestanie być aktualne. Termin spływu 13-14 lipca 2013 r. Zainteresowane przygodą na kajakach osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Przy okazji pragniemy przypomnieć, że często w ostatniej chwili zwalniają się kajaki na Drawę czy inną rzekę z powodu rezygnacji osób i w związku z tym jeżeli pojedyncze osoby chciałby dołączyć do innych grup to prawie zawsze taka możliwość się pojawia. Chętnych zapraszamy do kontaktu nawet w ostatniej chwili, ponieważ istnieje duża szansa nawet na niezaplanowany wypad :) Możemy zapewnić, że te spontaniczne spływy są równie atrakcyjne jak długo planowane, a mogą dostarczyć nawet więcej wrażeń.

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.