Cennik

wypożyczanie kajaków i osprzętu na spływ

Wypożyczenie kajaka wraz z osprzętem w roku 2024

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszej wypożyczalni. Do kompletu należy kajak wraz z osprzętem, czyli dwie kamizelki ratunkowe oraz dwa wiosła aluminiowe. Do dyspozycji dla Was mamy kajaki jednoosobowe Aquarius Traper, najpopularniejsze Eskimo Fji Balou oraz komfortowe Aquarius Pro Tour 470. Więcej można o nich przeczytać w zakładce SPRZĘT. W cenniku znajdziecie informacje na temat samego wynajmu kajaków, ale także ile kosztuje transport. Najczęściej dla Państwa i własnej wygody proponujemy cenę umowną w przeliczeniu na jedną osobę. Takie rozwiązanie jest proste i czytelne przy rozliczeniu kosztów spływu. Kosztorys spływu zawsze jest elementem korespondencji email pomiędzy nami a klientem. Poniżej podajemy nowe ceny, które będą obowiązywały w roku 2024.

ikona przesuwania tabelki

CZAS WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU

CENA

Powyżej 8 dni
40,00 zł
7 – 5 dni
45,00 zł
4 – 1 dni
50,00 zł
Transport kajaków
3,50 zł / przejechany kilometr
wynajem beczki wodoszczelnej
GRATIS

CENNIK OPŁAT TURYSTYCZNYCH w Drawieńskim Parku Narodowym w 2024 roku

Ponadto za korzystanie z dobrodziejstw Drawieńskiego Parku Narodowego należy przed rozpoczęciem spływu kajakowego Drawą czy pobytu na polach biwakowych uiścić opłaty. Cennik opłat turystycznych w parku narodowym znajduje się poniżej.

Cennik biletów wstępu na Drawę w DPN

KORZYSTANIE Z EKOSYSTEMU RZEKI DRAWY

LIPIEC

SIERPIEŃ

turystyka wodna (bilet normalny)
10 zł osoba/dzień
8 zł osoba/dzień

Cennik biletów w DPN na pobyt na biwakach

KORZYSTANIE Z MIEJSC BIWAKOWYCH DPN

LIPIEC

SIERPIEŃ

Pobyt na miejscu biwakowania wraz z noclegiem
24zł os./doba
24zł os./doba
Wjazd/postój pojazdu mechanicznego na miejsce biwakowania
12zł szt./doba
12zł szt./doba
Wjazd/postój przyczepy campingowej na miejsce biwakowania
15zł szt./doba
15zł szt./doba

(doba rozpoczyna się i kończy o godzinie 10:00)

Pamiętajmy, że zawsze aktualny cennik możemy znaleźć na na stronie internetowej Drawieńskiego Parku Narodowego pod tym adresem www.dpn.pl.

WAŻNA INFORMACJA

Dokonując przelewu zaliczki Klient upoważnia firmę PODRAWIE Jarosław Dworecki do nabycia w jego imieniu i na jego rzecz biletów wstępu do Drawieńskiego Parku Narodowego. Pełnomocnictwo dotyczy tylko tej jednej transakcji. W przypadku braku zgody na udzielenie pełnomocnictwa proszę o powiadomienie o tym fakcie.

Propozycje spływów

Spływ kajakowy Drawą

Najlepsze spływy kajakowe w Polsce w Drawieńskim Parku Narodowym! Piękna Drawa i nieskazitelna przyroda na Pojezierzu Drawskim to najlepsza propozycja na aktywny wypoczynek

Spływy kajakowe Korytnicą

Korytnica jest rzeką niezwykle piękną, bezpieczną i przyjazną. Jest płytka więc idealnie nadaje się na rodzinne spływy kajakowe oraz dla początkujących kajakarzy.

SPŁYWY KAJAKOWE DLA FIRM

Spływ kajakowy dla firm to idealny sposób aby oderwać się od stresów codziennej pracy i nawiązać bliższe znajomości z kolegami z pracy.

Catering na pole biwakowe

Gotowe posiłki na pole biwakowe po wyjściu z kajaka oraz rano na śniadanie. Wyśmienite z lokalnej agroturystyki.

Spływy z noclegiem w agroturystyce

Chcesz miło spędzić czas gdy wieczory są już chłodne? Agroturystyka! tego potrzebujesz.

WYPRAWY ZIMOWE

Pływać kajakiem można cały rok, także zimą. Zimą na wodzie zawsze przy każdym manewrze jest trochę więcej adrenaliny

SPŁYWY WEEKENDOWE

Propozycje na dwa dni w kajaku z jedną nocką, na polu namiotowym lub w zaufanej agroturystyce czyli idealny pomysł na wykorzystanie weekendu

SPŁYWY MIERZĘCKĄ STRUGĄ

Niewielka lecz bardzo przyjemna rzeka, która jest prawym dopływem Drawy poniżej DPN. Na jej szlaku znajduje się Pałac Mierzęcin, którego tereny można pozwiedzać przy okazji spływu

Spływy Miałą i Starą Notecią

Jeżeli Drawa wam się znudziła to czas na trochę inną, odmianę rzeczywistość kajakową. Wyprawa Miałą po Puszczy Noteckiej to jest to