SPŁYWY KAJAKOWE DLA FIRM

firmowe spływy kajakowe

propozycje, odcinki, opisy

Firmowe spływy w kajaku, z wieczorem ognisku

Firmowe spływy kajakowe to wspaniała forma integracji pomiędzy pracownikami i dobry sposób na odreagowania wszystkich stresów związanych z pracą. Zacieśnianie relacji na pewno pomoże w większym zgraniu zespołu w codziennych obowiązkach na stanowisku pracy. Wybierając naszą ofertę na organizacje spływu będziecie mieli pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. W porozumieniu z waszym organizatorem postaramy się dobrać etapy wyprawy odpowiednio do doświadczenia grupy, tak aby każdy nawet niedoświadczony uczestnik mógł sobie poradzić przy pokonywaniu ewentualnych przeszkód na kolejnych kilometrach rzeki czy to na Drawie czy na Miałce, i jednocześnie świetnie się bawił.

Dodatkowo możemy zaproponować zorganizowanie noclegu w zaprzyjaźnionych agroturystykach znajdujących się niedaleko tras kajakowych. Będą one mogły przygotować dla was znakomite regionalne posiłki dla zregenerowania sił, wieczorne przekąski do wspólnej integracji przy ognisku oraz pokoje do przenocowania. Firmom, które chcą jednak spędzić noc na polu namiotowym, oferujemy skorzystanie z cateringu z lokalnych agroturystyk (polecamy Potrawy Znad Drawy).

Spływy kajakowe dla firm mogą odbywać się na różnych trasach, my proponujemy kilka odcinków.

Spływ firmowy dolną Drawą - 2 dni lub jeden z dwóch

Stare Osieczno - Hutniki (biwak) - port Drezdenko

Odcinki Drawy spokojne z nielicznymi przeszkodami (drzewami) idealnie nadające się dla kajakarzy z mniejszym doświadczeniem w manewrowaniu kajakiem. Rzeka jest w tym miejscu szeroka co umożliwia płynięcie kilku kajaków obok siebie lub nawet spokojne dryfowanie połączonych grup.

biwak Hutniki

Tu kończymy spływ Mierzęcką Strugą. Jest to jednocześnie jeden z ostatnich biwaków na Drawie. Położony jest przy leśniczówce z dala od miejskich zabudowań co gwarantuje ciszę, spokój i dyskrecję dla grupy. Biwak wyposażony jest w niewielki pomost dostosowany dla kajakarzy, który umożliwia spokojne wyjście z wody. Na polu namiotowym jest również palenisko oraz kilka zadaszonych miejsc do siedzenia ze stolikami w tym jedno główne dla większej grupy. Niemniej jednak w ostatnim czasie biwak podupadł organizacyjnie i chyba już się nikt nim nie interesuje, dlatego zalecamy płynąć dalej do Przeborowa do Przystani Drawa

Spływ firmowy Drawą w Drawieńskim Parku Narodowym - 2 dni lub jeden z dwóch

Biwak Drawnik (DPN) - biwak Bogdanka (DPN) - biwak Pstrąg (DPN)

Propozycja odcinków zdecydowanie dla firm, które miały już styczność z kajakami i potrafią sobie radzić z wymagającymi przeszkodami na rzece. Odcinek napewno sprawi dużo frajdy. Po pierwszym odcinku będziemy mieli co wspominać przy wieczornym ognisku a integracja będzie znakomita. Drugi odcinek z biwaku Bogdanka do biwaku Pstrąg zdecydowanie łatwiejszy, nieliczne przeszkody, mało manewrowania kajakiem, jednym słowem znakomita trasa na odpoczynek po wcześniejszym bardziej wymagającym dniu i nocy przy ognisku.

biwak Bogdanka

Bogdanka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych biwaków na Drawie. Swoją popularność zawdzięcza temu, iż znajduje się na końcu pierwszego etapu spływów w Drawieńskim Parku Narodowym. Dodatkowo jest to biwak na końcu drugiego odcinka Korytnicy. Czyli znajduje się u zbiegu dwóch turystycznych rzek. Bogdanka jest dość dużym polem namiotowych dobrze zaopatrzonym w drewno, stoliki, tablice informacyjne oraz stoliki z zadaszeniem. Na tym biwaku w długie upalne weekendy jest zawsze najwięcej turystów. Pod koniec roku 2017 Bogdanka przeszła gruntowny remont. Są nowe zadaszenia, pomosty, drewniane stojaki na kajaki. Najbliższa miejscowość w okolicy to Zatom do którego jest ok 2 km i można też tam zorganizować pobyt w agroturystyce.

biwak Pstrąg

Malowniczy biwak w sercu DPN. Charakteryzuje się dużą powierzchnią, na której może wypoczywać wiele grup kajakarzy jednocześnie. Do dyspozycji mamy kilka mniejszych i większych stolików z zadaszeniem, miejsca ogniskowe z zawsze przygotowanym drewnem oraz Toy-Toye. Drawa w tym miejscu płynie w wąwozie nie stanowi to jednak problemu ponieważ na skarpie zbudowane są schody które ułatwiają zejście do wody. Bardzo często w to miejsce przyjeżdżają turyści z Polski i zagranicy na długie tygodnie wypoczynku. Poświęcają się wędkowaniu i pełnemu relaksowi.

Korytnica - malownicza i przyjazna - 2 dni lub jeden z dwóch

Stara Korytnica - Nowa Korytnica - biwak Bogdanka

Spływ firmowy na Korytnicy polecamy szczególnie tym, którzy jeszcze nie byli na kajakach, przepiękna rzeka, piękne widoki, płytka tak że żadna wywrotka nie jest groźna. Pierwszy odcinek łatwy i urokliwy, trochę rzeki, trochę leniwych rozlewisk, trochę jeziora. Każdy znajdzie coś co lubi a na zakończenie biwak, który jest zawsze przygotowany i czeka na kajakarzy. Biwak w Nowej Korytnicy czasami jest gwarny ponieważ Korytnica przyciąga.

Odcinek poniżej Nowej Korytnicy jest już inny, zaczyna się krętą drogą wśród trzcinowisk po czym wpływa do lasu gdzie szeroko płynie dalej. Dolny odcinek przypomina widoki jak w Drawieńskim Parku Narodowym z tym, że rzeka jest cały czas dosyć płytka i wąska.

Biwak Nowa Korytnica

Ten biwak znajduje się na końcu jeziora o tej samej nazwie po lewej stronie. Jest bardzo lubiany przez przybywających turystów z uwagi na zamknięty teren wokół pola namiotowego gdzie można postawić swój samochód jak i ze względu na fajne miejsce przeznaczone do biesiadowania. Miejsce do zabaw jest odgrodzone od pola biwakowego znacznych rozmiarów żywotnikami. Powoduje to, że osoby które chcą się szybciej położyć spać będą miały trochę ciszej. Wysokie żywotniki pozwalają ograniczyć podmuchy wiatru które potrafią zaglądać w te obszary znad jeziora Korytnica. Ławki i stoliki są zadaszone a ognisko jest przystosowane do grillowania. Pole biwakowe jest zaopatrzone w bieżącą czystą wodę. Całości pięknego uroku dodaje jezioro i pomost po którym możemy się przechadzać i podziwiać zachód słońca.

Zapraszamy do współpracy

Wszystkich organizatorów firmowych spływów kajakowych, właścicieli agroturystyk, menedżerów hoteli oraz inne osoby zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę i propozycje związane z organizowaniem imprez na kajakach, które zdecydowanie uatrakcyjnią wspólne spędzenie wolnego czasu. W swojej flocie posiadamy cztery samochody Volkswagen T4 oraz T5, które będą mogły dojechać po wypoczywające osoby do miejsca zakwaterowania aby zawieźć na spływ.

Zapytaj o spływ dla firm

Aby móc dokładnie odpowiedzieć na Państwa pytania prosimy o jak najdokładniejsze informacje, tj. termin spływu, wybrana rzeka oraz odcinek, ilość osób oraz inne ważne informacje. Postaramy się odpisać najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Państwa danych osobowych jest PoDrawie Jarosław Dworecki. Więcej informacji o tym jakie dane przetwarzamy i w jakim celu, znajdują się w naszej polityce prywatności

Aby móc dokładnie odpowiedzieć na Państwa pytania prosimy o jak najdokładniejsze informacje, tj. termin spływu, wybrana rzeka oraz odcinek, ilość osób oraz inne ważne informacje. Postaramy się odpisać najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Państwa danych osobowych jest PoDrawie Jarosław Dworecki. Więcej informacji o tym jakie dane przetwarzamy i w jakim celu, znajdują się w naszej polityce prywatności