Blog kajakowy

porady, relacje, aktualności i inne o wyprawach kajakowych

spływy kajakowy majówka

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.

rzeczy niezbędne na spływ kajakowy

Zastanawiasz się jak spakować swój plecak wybierając się na rzekę? Większość firm kajakarskich w standardzie oferuje niezbędny ekwipunek podczas korzystania z ich usług.

biwak w Drawieńskim Paru Narodowym

Zapraszamy do zapoznania się II częścią naszego spisów rzeczy potrzebnych na biwaku podczas spływu kajakowego.

rzeczy potrzebne na biwak podczas spływu kajakowego

Jak się spakować do kajaka podczas spływu już wiesz. Jednak co wziąć do plecaka, żeby móc wypocząć na lądzie i jak najlepiej wykorzystać kontakt z naturą i innymi osobami będąc poza kajakiem?

spływ kajakowy z dziećmi

O zaletach spływów kajakowych nie trzeba nikogo przekonywać. Czas spędzony na rzece, zwłaszcza rodzinnie, jest doskonałą odskocznią od codzienności i wyśmienitą okazją do przeżycia zupełnie nowych doświadczeń.

zalety spływów kajkowych

Spędzanie wolnego czasu na wodzie szturmem podbija serca Polaków. Pływają studenci, seniorzy, rodziny z dziećmi, a niektórzy na spływ kajakowy zabierają nawet swoich czworonożnych przyjaciół. Oto 10 zalet płynących z tej formy wypoczynku.

kajaki zimą

Kolega zapytał mnie co robię w weekend. A ja mu na to, że jest weekend, jest słońce, jest śnieg, jest lekki mróz... więc oczywiście to jest najlepsza pogoda na zimowy spływ kajakowy. Tak tak tak.......

Weekendowy spływ zimowy

Jak już tradycja nakazuje w piękny grudniowy weekend postanowiliśmy popływać kajakami :).

Polska złota jesień na Drawie

W listopadzie odwiedziłem miejsce niezwykłe. Ubrałem długie buty gumowe i wszedłem do koryta rzeki aby wykonać kilka fajnych i niestandardowych zdjęć.