3 Maja 2011 - wolne kajaki na majówkę

Korytnica na początku spływu

Ostatni dzień weekendu majowego to idealna pora na wyprawę kajakową, tym bardziej, że są jeszcze wolne kajaki. Jeżeli tylko pogoda dopisuje, nie warto spędzać tego dnia w mieście, lecz postawić na kontakt z naturą. Nawet jeżeli podczas wiosłowania uczestników spływu zastanie niewielki deszczyk, z pewnością będzie to przeżycie bardzo przyjemne .

Ku przygodzie

Woda pozwala naprawdę wypocząć i zrelaksować się zaś zieleń wpływa kojąco na oczy. Dodatkowo uszy uczestników spływu z pewnością będą zachwycone śpiewem żyjących nad Drawą licznych gatunków ptaków. Podczas spływu możliwa jest ich obserwacja w naturalnych warunkach. To niezwykłe doświadczenie, w którym warto wziąć udział.

Spływy kajakowe to wspaniała rozrywka dla całej rodziny, od najmłodszego do najstarszego jej członka. Dzięki wiosłowaniu można dostarczyć sobie solidnej dawki ruchu, spalając kalorie i pracując nad kondycją. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy na co dzień mają niewiele okazji do ruchu, ponieważ spędzają większość czasu za biurkiem w pracy, czy w ławce szkolnej. Po takiej przygodzie z pewnością apetyt będzie dopisywał wszystkim, a posiłek zjedzony na świeżym powietrzu smakuje wyśmienicie.

Zapraszamy miłośników natury, wesołej zabawy i przygód, ponieważ tych podczas spływu nie brakuje. Wszystkich zainteresowanych aktywnych wypoczynkiem na wodzie serdecznie zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz w zakładce kontakt.

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.