Nowe propozycje spływów Drawą kajakowych na naszej stronie

nowe propozycje spływów

W naszej zakładce Spływy kajakowe Drawą pojawiły się nowe atrakcyjne propozycje spływów kajakowych. Urozmaicone trasy dla niezdecydowanych i nie znających szlaków kajakowych to wspaniała opcja. Również stali bywalcy z pewnością znajdą coś dla siebie.

Przyroda i aktywność

Warto wybrać się na spływ kajakowy, kiedy tylko przyjdą pierwsze ciepłe dni. Jest to efektywna forma wypoczynku, relaksu, jak również aktywności fizycznej, na którą wielu z nas nie ma czasu w ciągu tygodnia pracy. Podczas wiosłowania zaangażowanych jest wiele grup mięśniowych, tak więc doskonale zastępuje on inne rodzaje sportu dając coś więcej, ponieważ również możliwość bliskiego obcowania z fauną nadrzeczną. Kajaki to dobry pomysł zarówno na wyjazd rodzinny, jak i firmowy. Fantastycznie sprzyjają integracji, rozluźnieniu atmosfery i dobrym nastrojom. Szczególnie osoby, które całymi dniami siedzą przy biurku w pracy czy też uczniowie potrzebują takiej formy odprężenia.

Zakładka, w której można znaleźć nowe propozycje tras zawiera wiele istotnych informacji pomagających w dokonaniu wyboru i zorientowaniu się w trasach. Elementy, które można tam znaleźć to między innymi: opis specyfiki odcinków, długości szklaków oraz orientacyjny czas płynięcia .

Serdecznie zapraszamy wszystkich turystów kajakowych i nie tylko. Mamy nadzieję, że każdy miłośnik spędzania wolnego czasu na naszych rzekach pojezierza drawskiego w województwie zachodniopomorskim wybierze ciekawy szlak dla siebie.
Jak zawsze zachęcamy do udostępnienia naszych postów na Facebooku oraz polubienia profilu. Dzięki temu każdy nasz fan może być na bieżąco z ważnymi informacjami, ogłoszeniami oraz promocjami.

Pozdrawiamy serdecznie :)

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.