-25% na spływ kajakowy Drawą, Korytnicą... z PODRAWIE

promocyjne wyprawy kajakowe

Zapraszamy na Pojezierze Drawskie na spływy kajakowe Drawą, które od 22 maja do 6 czerwca będę jeszcze tańsze. W tym okresie będzie u nas obowiązywała promocja w wysokości -25%. Niższe ceny dodatkowo będą obowiązywały na spływy kajakowe pozostałymi rzekami, czyli spływy Kortynicą, Mierzęcką Strugą i Miałą (Puszcza Notecka) wszystkie będą z rabatem -25% od ostatecznego rachunku, jaki powstanie po całej kalkulacji wyprawy.

Na ten czas do Waszej dyspozycji oddajemy kajaki Eskimo Fiji Balou (idealne na odcinki wymagające większej ilości manewrów), Aquarius Pro Tur 470 (kajaki dłuższe i bardziej komfortowe), Aquarius Traper (jednoosobowe dla osób lubiących samotnie lub w pojedynkę uprawiać aktywną turystykę) oraz wspaniałe lekkie wiosła aluminiowe i wodoszczelne beczki (beczki dodajemy GRATIS, więc nie trzeba będzie za nie płacić). Przed każdym spływem nasze kajaki są zawsze umyte i czyste a kamizelki wyprane abyście mogli w jak najlepszych warunkach cieszyć się walorami naszej polskiej przyrody.

Dla turystów przebywających więcej niż jeden dzień na wyprawie kajakowej oferujemy wypożyczenie kajaków oraz ich transport na początek spływu. Przewóz bagaży brzegiem pomiędzy kolejnymi odcinkami, a spływom firmowym oferujemy również skorzystanie z cateringu z zaprzyjaźnionej agroturystyki Potrawy Znad Drawy mieszczącej się w Zatomiu, dwa kilometry od biwaku Bogdanka na Drawie. Więcej informacji o możliwościach spływów możecie przeczytać na innych podstronach, łącznie z opisami rzek i propozycjami ułożonych odcinków.

Zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy. Służymy bogatą wiedzą, pomożemy wybrać najlepszą opcję oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy!

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.