We wrześniu... też można pływać kajakiem

Jesienne spływy kajakowe

We wrześniu chce się żyć! We wrześniu chce się pływać! Warto wykorzystać ostatnie ciepłe dni wrześniowe i delikatne promienie słońca, które podczas wiosłowania będą nas przyjemnie ogrzewać. Podczas spływu kajakowego o tej porze roku można się nawet jeszcze opalić. To piękny miesiąc, który pozwoli na odkrycie zupełnie nieznanych dotąd krajobrazów pełnych zieleni i śpiewu ptaków. Aby zachęcić Państwa do odwiedzenia naszych stron proponujemy zniżkę na spływy -30%. zapraszamy już teraz, bo czas ucieka, a kajaki czekają!

Ostatnie możliwości na super przygodę!

Inne spojrzenie na przyrodę otaczającą nas pozwoli "naładować akumulatory" przed jesienią. Zbliża się czas, kiedy będziemy przez długie miesiąca tęsknić do słońca, zieleni, wody i relaksu na łonie natury. Dlaczego nie skorzystać z możliwości odprężenia w firmie spływu kajakowego? Szczególnie teraz polecamy spływy jednodniowe, które na zawsze pozostaną pamięci uczestników. Spokój, cisza na szlaku kajakowym zapewnią Państwu doskonały wypoczynek i niezatarte wrażenia. Jednodniowy spływ kajakowy można zaplanować bardzo szybko, nie on wymaga rezerwowania urlopu, ponieważ można się na niego wybrać w weekend. Nawet osoby, które są początkujące lub nie mogą się pochwalić tężyzną fizyczną, w czasie tak krótkiego spływu nie zdążą się zmęczyć, zaś nabiorą energii i werwy dzięki adrenalinie, która towarzyszy przygodzie na Drawie. Zanim przyroda uda się na zimowy odpoczynek, warto jeszcze chwilę się nią nacieszyć z dala od cywilizacji, elektroniki i codziennego stresu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i czekamy na kochających wrażenia!

Ostatnie wpisy

spływy kajakowy majówka

10 pomysłów na majówkę w kajaku, czyli spływy kajakowe na Pojezierzu Drawskim

10 lut 2016r.

Na dworze robi się już coraz cieplej, zimowe kurtki chowamy powoli głęboko do szaf. Słońce świeci już wysoko i co bardziej przezorni planują powoli przygotowania do długiego weekendu majowego, np. w postaci spływu kajakowego.

co jeść na spływie kJkowym

Jedzenie na spływie kajakowym a raczej na polu namiotowym po spływie, 9 podpowiedzi (cz. 2)

31 lip 2015r.

Zapraszamy na drugą część naszych podpowiedzi jak i co można zjeść podczas spływu kajakowego i na polu biwakowym. Nie jest to wyczerpanie tematu ale mam nadzieję, że kilka ciekawych sposobów wam przypadnie do gustu.

posiłek na polu biwakowym

9 pomysłów na smaczny i pożywny posiłek podczas spływu kajakowego (cz. 1)

29 lip 2015r.

Wyżywienie na spływie kajakowym może stać się zarówno miłym dodatkiem do wyprawy na rzekę, jak i najgorszym utrapieniem – oczywiście w zależności od tego, jak się przygotujesz.

co zabrać na spływ

10 rzeczy niezbędnych, które musisz mieć w kajaku na spływie kajakowym. Cz. 2

20 Maj 2015r.

Zapraszamy na druga część listy opisującej co należy zabrać ze sobą do kajaka wybierając się na spływ. Są to tylko nasze podpowiedzi i jeżeli macie jakieś wątpliwości i pytania zadawajcie jest nam przed zorganizowaniem spływu.